Slide

Wynajem biur

Nasza oferta to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania przedsiębiorców. Na naszej stronie znajdą Państwo ogłoszenia na wynajem lokalów użytkowych. Wynajem biur to doskonałe rozwiązanie na stworzenie dogodnego miejsca pracy dla siebie oraz swoich pracowników, bez konieczności jego zakupu i wiązania się z danym miejscem na stałe. Serdecznie zachęcamy do przejrzenia dostępnych ofert. Świetne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy chcą stworzyć swoje miejsce pracy w Lubinie lub okolicach.

Biura w dogodnej lokalizacji

Jeśli szukają Państwo biura w dogodnej lokalizacji, z pewnością znajdziecie je przy pomocy naszej firmy. Lokale, które dostępne są zarówno do kupienia, jak i wynajmu, położone są w różnych dzielnicach Lubina. Jest to między innymi centrum. Ta lokalizacja doskonale sprawdzi się w przypadku, gdy Państwa siedzibę często odwiedzają Klienci. Jeśli biuro ma być jedynie miejscem do prowadzenia na przykład księgowości przedsiębiorstwa, warto wybrać dzielnice położoną blisko Państwa miejsca zamieszkania, co pozwoli zaoszczędzić czas na dojazd do firmy.

Biura z zapleczem socjalnym

Wszystkie oferowane przez nasze przedsiębiorstwo biura, posiadają dostęp do zaplecza socjalnego. Dzięki temu zarówno Państwo, jak i pracownicy prowadzonej przez Was firmy, będą mieli doskonałe miejsce do przerwy w pracy. Zaplecze socjalne świetnie sprawdzi się w przypadku chęci przygotowania posiłku czy kawy, która z pewnością będzie znakomitym paliwem do działania przez pozostałą część dnia. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której znajduje się również między innymi usługa sprzedaży gruntów pod inwestycje.