Slide

Sprzedaż domów

W związku z tym, że nasze przedsiębiorstwo jest czołową firmą z branży nieruchomości w Lubinie i regionie, w naszej ofercie nie mogło zabraknąć ofert sprzedaży domów. Jeśli są Państwo zainteresowani nabyciem tego typu nieruchomości, możecie liczyć na naszą pomoc. Dysponujemy domami jednorodzinnymi zlokalizowanymi zarówno na terenie miasta, jak i w bezpośredniej okolicy. Nasza oferta to między innymi niewielkie domy, których powierzchnia nie przekracza stu metrów kwadratowych. Nasi Klienci mogą jednak u nas nabyć również znacznie większe nieruchomości, o powierzchni nawet kilkuset metrów kwadratowych. Zapraszamy do kontaktu.

Jak sfinansować zakup domu?

Najczęstszym powodem powstrzymującym wiele osób przed nabyciem nieruchomości jest brak pieniędzy. Jak zatem sfinansować zakup domu? Jednym ze sposobów jest kredyt. Korzystając z usług WGN Nieruchomości, mogą Państwo liczyć na nasze pośrednictwo w udzieleniu kredytu hipotecznego, konsolidacyjnego czy gotówkowego. Szeroka oferta banków sprawia, że pomagamy w znalezieniu najkorzystniejszego rozwiązania.

Innym sposobem na sfinansowanie zakupu domu jest forma gotówkowa. To bez wątpienia najprostsza metoda nabycia nieruchomości. Dzięki niej Klient nie zaciąga żadnych zobowiązań i może jedynie cieszyć się z zakupu nowego domu.