Slide

Wynajem mieszkań

Interesuje Państwa wynajem mieszkania? Jesteśmy miejscem, w którym znajdą Państwo swoje wymarzone, cztery kąty. Stworzyliśmy ofertę wynajmu mieszkań w Lubinie i okolicach! Specjalnie wyselekcjonowane oferty to gwarancja wysokiej jakości obiektów. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, by cały proces przebiegł w pełni profesjonalnie i bezpiecznie. Gwarantujemy pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Dla osób, które chciałyby od podstaw stworzyć własne miejsce na ziemi polecamy zakładkę z ofertą sprzedaży gruntów.

Wynajem kawalerek

Wśród nieruchomości, przy transakcji których pośredniczy nasze biuro, znajdują się między innymi kawalerki. Tego rodzaju lokale cieszą się ogromnym zainteresowaniem szczególnie wśród studentów. Komfortowe mieszkanie z kuchnią i łazienką jest z pewnością kuszącą alternatywą akademików lub dzierżawy mieszkania z innymi lokatorami. Na wynajem kawalerki nierzadko decydują się również osoby, które w związku z wykonywanym zawodem zmuszone są do częstych podróży. Jeśli są Państwo zainteresowani oferowanymi przez nas kawalerkami, zapraszamy do kontaktu. Z myślą o tych, którzy preferują lokale własnościowe, przygotowaliśmy ofertę sprzedaży mieszkań.

Długoterminowy wynajem mieszkań

Jeśli interesuje Państwa dzierżawa nieruchomości przez dłuższy okres czasu, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty długoterminowego wynajmu mieszkań. Jest to ciekawa forma szczególnie dla osób, które nie mogą lub nie chcą nabyć mieszkania własnościowego, a jednocześnie planują spędzić w danym miejscu przynajmniej kilkanaście najbliższych miesięcy. Wśród naszych ofert dostępne są mieszkania do najmu długoterminowego w Lubinie i nie tylko. Dysonujemy także lokalami o różnej powierzchni, aby każdy zainteresowany mógł znaleźć mieszkanie dopasowane do swoich potrzeb.