Kredyty

Sprzedaż mieszkań oraz innych nieruchomości – kredytyści, zapraszamy do kontaktu.

Zależy nam na tym, by każdy z Klientów mógł kupić wymarzoną nieruchomość. Może być to mieszkanie, dom czy działka budowlana – nasi Klienci mają różne potrzeby, które uwzględniamy w naszej pracy.

Bezpłatnie pośredniczymy w udzielaniu kredytów:

  • hipotecznych
  • konsolidacyjnych
  • gotówkowych.

Dysponujemy ofertami ponad 20 banków. Pomożemy wybrać Państwu najkorzystniejszą opcję kredytową. Dzięki kredytowi kupno własnego mieszkania czy domu nie jest już problemem.

Kredyty hipoteczne

Kredyt hipoteczny jest jedną z najpopularniejszych metod sfinansowania inwestycji w postaci zakupu nieruchomości. Może on być przyznany między innymi na zakup mieszkania lub domu jednorodzinnego. Czym jest dokładnie kredyt hipoteczny? Jest to nic innego jak produkt bankowy, w przypadku którego, jak wskazuje nazwa, zabezpieczeniem jest hipoteka. W związku z szeroką ofertą banków, z którymi współpracujemy, nasza firma pomoże Państwu znaleźć najkorzystniejszą ofertę. Dzięki temu sfinansowanie kupna mieszkania lub domu będzie łatwe i korzystne.

Wkład własny do kredytu

Wkład własny do kredytu hipotecznego jest niezbędny, w przypadku chęci sfinansowania inwestycji właśnie w tej formie. Jak wysoki musi być kapitał własny nabywcy? To zależy między innymi od banku udzielającego kredytu oraz wartości nieruchomości. Najczęściej wynosi on jednak od 10 do 30 procent. Warto dodać, że wkład własny nie musi być w formie gotówkowej. Może go bowiem stanowić na przykład inna nieruchomość lub działka, którą dysponuje inwestor. Jeśli są Państwo zainteresowani kredytem hipotecznym na zakup własnej nieruchomości, zapraszamy do kontaktu.