Kredyty

Sfinansowanie zakupu wymarzonego mieszkania, domu czy działki budowlanej gotówką jest jedną z najdogodniejszych form opłacenia transakcji. Niestety niewiele osób jest w stanie wydać jednorazowo tak dużą sumę pieniędzy. Dogodną alternatywą jest w takim przypadku kredyt na zakup nieruchomości. Jeśli są Państwo zainteresowani jego zaciągnięciem, zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Bezpłatnie pośredniczymy w udzielaniu kredytów hipotecznych, konsolidacyjnych oraz gotówkowych. Dysponujemy ofertami ponad dwudziestu banków i jesteśmy w stanie pomóc w wyborze najkorzystniejszej opcji kredytowej. Dzięki temu będą mieli Państwo doskonałą okazję do zaoszczędzenie pieniędzy, a zakup nieruchomości nie będzie już tylko marzeniem.

Kredyty hipoteczne

Kredyt hipoteczny jest jedną z najpopularniejszych metod sfinansowania inwestycji w postaci zakupu nieruchomości. Może on być przyznany między innymi na zakup mieszkania lub domu jednorodzinnego. Czym jest dokładnie kredyt hipoteczny? To nic innego jak produkt bankowy, w przypadku którego, jak wskazuje nazwa, zabezpieczeniem jest hipoteka. W związku z szeroką ofertą banków, z którymi współpracujemy, nasza firma pomoże Państwu znaleźć najkorzystniejszą ofertę pozwalającą sfinansować kupno mieszkania lub innej nieruchomości. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani inwestycją opłacaną w ten sposób, zapraszamy do kontaktu.

Wkład własny do kredytu hipotecznego

Wkład własny do kredytu hipotecznego jest niezbędny, w przypadku chęci sfinansowania inwestycji właśnie w tej formie. Jak wysoki musi być kapitał własny nabywcy? To zależy między innymi od banku udzielającego kredytu oraz wartości nieruchomości. Najczęściej wynosi on jednak od 10 do 30 procent. Warto dodać, że wkład własny nie musi być w formie gotówkowej. Może go bowiem stanowić na przykład inna nieruchomość lub działka, którą dysponuje inwestor. Jeśli są Państwo zainteresowani kredytem hipotecznym na zakup własnej nieruchomości, zapraszamy do kontaktu.