Biuro nieruchomości – WGN Nieruchomości

WGN Nieruchomości Lubin to biuro nieruchomości będące jednym z oddziałów koncernu Wielkiej Giełdy Nieruchomości. Nasz oddział powstał specjalnie z myślą o klientach z Lubina i okolic. Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza sprawiają, że cieszymy się dużą skutecznością w sprzedaży oraz wynajmie. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów biznesowych, komercyjnych oraz inwestorów (np. wynajem lokali usługowych), jak i klientów indywidualnych, szukających miejsca na własny użytek (np. ogłoszenia sprzedaży mieszkań). Stworzyliśmy szeroką ofertę, specjalnie wyselekcjonowanych nieruchomości, dzięki czemu z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Dlaczego my?

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by pomóc Państwu znaleźć nieruchomość, która spełni wszelkie, nawet najbardziej wyszukane wymagania. Niezależnie od tego, czy to jedynie sprzedaż gruntów, czy wynajem pomieszczenia biurowego – do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Jako specjaliści w zakresie obrotu nieruchomościami cieszący się wieloletnim doświadczeniem doskonale znamy działanie rynku oraz potrafimy trafnie dobrać interesujące Państwa oferty.

Jesteśmy agencją nieruchomości, która stawia na nowoczesność. Pragniemy, by proces szukania odpowiedniej oferty był dla Państwa przyjemny, bezstresowy i możliwie jak najszybszy. W związku z tym stworzyliśmy intuicyjną stronę internetową, umożliwiającą zaznaczenie dodatkowych opcji, a tym samym ograniczenie wyników jedynie do tych ofert, które najlepiej spełniają Państwa wymagania.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą. W razie pytań lub wątpliwości – pozostajemy do Państwa dyspozycji. Można się z nami skontaktować mailowo, telefonicznie lub odwiedzając nas osobiście w naszym oddziale w Lubinie. Zapraszamy!

Pomagamy naszym Klientom zagranicznym w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z zakupem nieruchomości w Polsce w zakresie: zawierania umów z dostawcami mediów (prąd, woda, gaz), zgłoszeń do podatku od nieruchomości, zameldowania, ubezpieczenia nieruchomości, podpisywania umów o dostawę Internetu, rejestracji samochodu itp.

Oferty

Kontakt

Oferty z rynku pierwotnego i wtórnego

W przygotowanej przez naszą firmę ofercie dostępnych mamy wiele nieruchomości na sprzedaż. Znajdują się w niej domy i mieszkania zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Pierwsze z rozwiązań doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które przykładają uwagę nawet do najmniejszych szczegółów i samodzielnie chcą zaaranżować każdy metr kwadratowy swojej nieruchomości. Domy czy mieszkania z rynku wtórnego niejednokrotnie wybierane są przez osoby, które chcą zamieszkać w nowym miejscu krótko po jego zakupie. Nieruchomości używane często wymagają bowiem jedynie zakupu mebli, a także sprzętu AGD oraz RTV i tym samym stają się gotowe do wprowadzenia.

Nieruchomości na sprzedaż

Odkąd pojawiliśmy się na rynku pomogliśmy już wielu Klientom zrealizować ich inwestycje. Jeśli chcą Państwo do nich dołączyć, zapraszamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty. Dostępny jest w niej szeroki wybór nieruchomości na sprzedaż. Pośredniczymy między innymi w sprzedaży gruntów, mieszkań czy domów jednorodzinnych. Nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji na każdym etapie przedsięwzięcia. Pomagamy w znalezieniu najlepszej oferty, zdobyciu środków na jej zakup, a także w finalizacji inwestycji.

Zapraszam do współpracy

– Elżbieta Dawidowicz –
Doradca ds. Nieruchomości
tel. 518 013 569
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl

Ewa Oleś
Doradca ds. Nieruchomości
tel .696 426 227
e-mail: e.oles@wgn.pl

 

Mariusz Jacyszyn –
Doradca ds. Kredytów
Doradca ds. Nieruchomości
tel .799 858 079
e-mail: m.jacyszyn@wgn.pl

 

 

Marek Nyga
Doradca ds. Nieruchomości –
tel .508 309 942
e-mail: m.nyga@wgn.pl