O firmie

Nasza firma specjalizuje się w pośrednictwie handlu nieruchomościami. Oferta, którą przygotowaliśmy, skierowana jest zatem zarówno do osób zainteresowanych kupnem różnego rodzaju obiektów, jak i podmiotów chcących je sprzedać. Pierwsza z wymienionych grup może zatem zgłosić się do nas w przypadku chęci kupna mieszkania, domu, lokalu użytkowego bądź działki. Pomożemy Państwu również w znalezieniu nieruchomości do wynajęcia. W przypadku osób chcących sprzedać lokal lub ziemię, zatrudniani przez nas specjaliści pomogą w znalezieniu Klienta. Korzystając z naszych usług, mogą zatem Państwo liczyć na sporządzenie szczegółowego opisu nieruchomości, skrojonego do sprofilowanego inwestora oraz na wykonanie dokumentacji fotograficznej, która ułatwi szybkie znalezienie kupca.

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszego biura?

Na rynku dostępnych jest wiele firm oferujących usługi podobne do nas. Dlaczego zatem warto zaufać właśnie nam? Wynika to z kilku powodów, a jednym z najważniejszych z nich jest bez wątpienia bogata oferta. Jako jedna z czołowych agencji w regionie posiadamy niezwykle szeroki wachlarz usług. Specjalizujemy się nie tylko w sprzedaży nieruchomości, ale również ich wynajmie. Klienci poprzez nasze biuro, mogą znaleźć między innymi mieszkanie, dom, lokal użytkowy czy działkę. Warto również zaznaczyć, że świadczymy kompleksowe usługi. Wybierając naszą agencję, nie muszą zatem martwić się Państwo o jakiekolwiek formalności. To my przygotujemy wszelką dokumentację niezbędną do sprzedaży bądź kupna nieruchomości, a Państwa rola będzie polegała jedynie na złożeniu podpisów na akcie notarialnym.

Pomagamy naszym Klientom zagranicznym w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z zakupem nieruchomości w Polsce w zakresie: zawierania umów z dostawcami mediów (prąd, woda, gaz), zgłoszeń do podatku od nieruchomości, zameldowania, ubezpieczenia nieruchomości, podpisywania umów o dostawę Internetu, rejestracji samochodu itp.

Oferty

Kontakt

Oferty z rynku pierwotnego i wtórnego

W przygotowanej przez naszą firmę ofercie dostępnych mamy wiele nieruchomości na sprzedaż. Znajdują się w niej domy i mieszkania zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Pierwsze z rozwiązań doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które przykładają uwagę nawet do najmniejszych szczegółów i samodzielnie chcą zaaranżować każdy metr kwadratowy swojej nieruchomości. Domy czy mieszkania z rynku wtórnego niejednokrotnie wybierane są przez osoby, które chcą zamieszkać w nowym miejscu krótko po jego zakupie. Nieruchomości używane często wymagają bowiem jedynie zakupu mebli, a także sprzętu AGD oraz RTV i tym samym stają się gotowe do wprowadzenia.

Nieruchomości na sprzedaż

Odkąd pojawiliśmy się na rynku pomogliśmy już wielu Klientom zrealizować ich inwestycje. Jeśli chcą Państwo do nich dołączyć, zapraszamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty. Dostępny jest w niej szeroki wybór nieruchomości na sprzedaż. Pośredniczymy między innymi w sprzedaży gruntów, mieszkań czy domów jednorodzinnych. Nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji na każdym etapie przedsięwzięcia. Pomagamy w znalezieniu najlepszej oferty, zdobyciu środków na jej zakup, a także w finalizacji inwestycji.

Zapraszam do współpracy

– Elżbieta Dawidowicz –
Doradca ds. Nieruchomości
tel. 518 013 569