Typ nieruchomości

Rynek i transakcja

Gmina

Miejscowość

Dzielnica lub ulica

Województwo

Cena od / do

Pow. m2 od / do

Nr oferty

Liczba pokoi od / do

Piętro od / do

W opisie

 

Najem lokalu – Lubin

Jeśli są Państwo zainteresowani najmem lokalu w Lubinie, zachęcamy do skorzystania z usług naszej agencji. W przygotowanej ofercie dostępny jest szeroki wybór nieruchomości o różnej powierzchni. Dzięki temu mogą Państwo wynająć zarówno niewielkie przestrzenie, które mogą pełnić funkcję biura, jak i znacznie większe obiekty doskonałe do świadczenia różnego typu usług. Warto zaznaczyć, że jako jedna z największych firm w regionie specjalizująca się w obrocie nieruchomościami, pośredniczymy w wynajmie lokali w różnych częściach miasta. W związku z tym jesteśmy w stanie zaoferować Państwu nie tylko obiekty w ścisłym centrum Lubina, ale także w innych dzielnicach, które dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. W przypadku chęci skorzystania z oferty, zapraszamy do kontaktu.

Wynajem lokali użytkowych w wysokim standardzie w Lubinie

Jak już zaznaczyliśmy, oferta którą przygotowało nasze biuro jest niezwykle szeroka. W związku z tym Klienci zainteresowani wynajmem lokali użytkowych w wysokim standardzie w Lubinie, również mogą na nas liczyć. Na Państwa zlecenie jesteśmy bowiem w stanie wyszukać obiekty, które nie wymagają remontu lub wykończenia. Dzięki temu są one w pełni przystosowane do rozpoczęcia w nich pracy. Warto jednocześnie dodać, że proponowane przez nas lokale posiadają zaplecze socjalne, stanowiące duże udogodnienie dla wszystkich pracowników firmy. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani wynajęciem lokalu użytkowego, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W przypadku dodatkowych pytań, również pozostajemy do dyspozycji.

2 znalezionych ofert

1 1982 1l
Lubin

Obiekt - Sprzedaż

Cena 320 000 PLN
Pow. 60 m2

Obiekt handlowo-usługowy, parterowy, podpiwniczony, 60 m2, Lubin, Osiedle Świerczewskiego, 320 000,00 zł, sprzedaż.

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący pawilon handlowo-usługowy położony w mieśc...

Nr oferty: 1982 Więcej
1 1956 1l
Lubin CENTRUM

Obiekt - Sprzedaż

Cena 450 000 PLN
Pow. 120 m2

Lokal usługowy, parter, 120 m2, LUBIN, CENTRUM, 450 000,00 zł, sprzedaż.

Do sprzedaży lokal usytuowany w CENTRUM MIASTA, położony na parterze. Pawilon posiada dwa niezależne wejścia. Lokal posi...

Nr oferty: 1956 Więcej